Brite 80

Pracovní svítidlo nabízející vysoký světelný výkon a dokonalou difúzi světla. Jeho světelný výkon umožňuje pohodlné zaměření zraku na práci s potřebou vysoké rozlišovací schopnosti. S délkou 120 cm dokáže pokrýt celou pracovní plochu dostatečným množstvím světla. Toto moderní svítidlo je vysoce účinné, s nízkou spotřebou energie a dlouhou životností.

Varianta
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 56/BAS 56/S D Zvolte variantu
Značka: D-tec
27 863 Kč 33 707 Kč od 27 863 Kč 27 863 Kč / 1 ks 33 707 Kč / 1 ks
Kategorie: Osvětlení pro stomatology
Záruka: 5 let
Určení světla: Laboratoř, keramika, doplňkové
Zdroj osvětlení: LED Samsung
Intenzita osvětlení (ve vzdálenosti od zdroje): 3 500 lx/1,2 m
Teplota chromatičnosti: 6 500 K, 3 000 K
Všeobec. index podání barev: 93
Příkon svítidla: 85 W
Životnost zdroje osvětlení: 50 000 hodin
28 let na trhu
28 let na trhu
s osvětlením pro stomatology
5 390+ zákazníků
5 390+ zákazníků
z řad zubařů i veterinářů
6 480 světel
6 480 světel
jsme namontovali po celé ČR
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
vč. možnosti repasu nebo vylepšení

Samsung High Power LED svítidlo má ohromující životnost přibližně 50 000 hodin, což je mnohem více než u běžných zářivkových světel. Tato dlouhá životnost představuje výraznou výhodu této technologie.

Co je ještě důležitější, spektrální skladba tohoto svítidla je shodná se skutečným denním světlem. Tím se Samsung High Power LED posouvá na přední příčky mezi všemi dostupnými pracovními svítidly.

Jedinečným prvkem tohoto svítidla je difuzní rozptyl světla pomocí CDP difuzoru. Tento speciální světlopropustný panel je vybaven tisíci malými kužely na spodní straně, které směřují světelný tok pod úhlem 0-45°. Díky tomu je osvětlovaná plocha osvětlena z různých směrů, eliminuje se tvorba stínů a nepříjemných odlesků. Výsledkem je velmi měkké světlo, které přináší do pracovního prostoru přirozené denní světlo. S dostatečnou intenzitou, kterou naše svítidla poskytují, jsou zrakové podmínky téměř ideální a váš zrak si udrží svou schopnost i při dlouhých pracovních hodinách.

Pro představu jsme také připravili srovnání s imitacemi svítidel CACAN, abyste si mohli vytvořit úplný obraz o tom, proč je Samsung High Power LED jedinečnou volbou pro váš pracovní prostor.

 

Zpět do obchodu