LED trubice T5 20W 1149 mm, SUN Touch CRI 98

LED trubice T5 20W 1149 mm, "SUN Touch" s prokognitivním spektrem a s CRI (Color Rendering Index) 98. 

 

Prokognitivní spektrum našich LED trubic představuje průlom v oboru osvětlení. Díky pokročilým technologiím, které jsou implementovány v našich trubicích, jsme jako jediní na trhu schopni simulovat s LED trubicemi přirozené denní světlo s tak vysokým CRI. Tento typ osvětlení obsahuje vyšší podíl modrého a azurového spektra a pomáhá tak zlepšit produktivitu, koncentraci, ale také například zvládání stresových situací. Color Rendering Index je měřítkem schopnosti světla přesně reprodukovat barvy ve srovnání s přirozeným slunečním světlem. S hodnotou CRI 98 jsou naše trubice schopny reprodukovat barvy velmi přesně a s vysokým kontrastem.

Trubice mají hliníkové tělo, které výborně odvádí teplo od LED čipů a prodlužuje tak jejich životnost. Nižší provozní teplota uvnitř trubice prodlužuje i životnost elektronické řídící jednotky.

 

LED trubice SUN Touch jsou vysoce energeticky úsporné, což přispívá k nižším provozním nákladům ordinace. Nechte si zpracovat energetický audit a zjistíte kolik je možné ročně ušetřit na provozu vaší světelné soustavy. Návratnost se obvykle pohybuje okolo 15 měsíců.

 

Skladem
Kód: 145
Značka: D-tec
944 Kč 944 Kč / 1 ks
Kategorie: Doplňkové zboží
Záruka: 2 roky
Určení LED zdroje: Ordinace, laboratoř, keramika, doplňkové
Patice: G5
Kryt: Opálový difuzor
Vstupní napětí: 85-265 AC
Řízení: 50Hz, AC: 220-240V
Zdroj osvětlení: High Power LED Samsung
Světelný tok, lumeny: 2 900 lm
Teplota chromatičnosti: 6000 - 6500 K
Všeobec. index podání barev: 98
Příkon: 20 W
Životnost zdroje: 50 000 hodin
Úhel svitu: 160°
Materiál: plast PC / hliník
28 let na trhu
28 let na trhu
s osvětlením pro stomatology
5 390+ zákazníků
5 390+ zákazníků
z řad zubařů i veterinářů
6 480 světel
6 480 světel
jsme namontovali po celé ČR
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
vč. možnosti repasu nebo vylepšení

LED trubice: Energeticky úsporné osvětlení s CRI 98

LED trubice představují moderní a úsporný způsob osvětlení s vynikající kvalitou světla. S vysokou hodnotou indexu podání barev (CRI) 98 nabízejí LED trubice nejvyšší možnou míru přesnosti ve vizuálním vnímání barev.

Tato výjimečná hodnota CRI 98 je na trhu vzácností a zajišťuje, že objekty jsou zobrazeny s maximální přesností a přirozeností. To je ideální pro prostředí, kde je důležitá vizuální identifikace barev, jako například v uměleckých studiích, lékařských zařízeních nebo kancelářích.

Kromě toho LED trubice poskytují všechny ostatní výhody této technologie, včetně energetické účinnosti, dlouhé životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. To znamená, že s LED trubicemi získáte nejen kvalitní osvětlení, ale také snížíte provozní náklady a zároveň snížíte svůj ekologický otisk.

Zpět do obchodu