Pánské sedlo s pružinou

Perfect Lite Hybrid Advanced je pánská stolička ve tvaru koňského sedla. Umožňuje posed s rovnoměrným rozložením tělesné váhy, čímž podporuje plynulý krevní oběh. Umožňuje správné držení těla a je vhodná pro ty, kdo chtějí zmírnit únavu při dlouhém sedavém zaměstnání.

Na dotaz
Kód: 95
28 042 Kč
Kategorie: Stomatologické židle
Záruka: 2 roky
28 let na trhu
28 let na trhu
s osvětlením pro stomatology
5 390+ zákazníků
5 390+ zákazníků
z řad zubařů i veterinářů
6 480 světel
6 480 světel
jsme namontovali po celé ČR
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
vč. možnosti repasu nebo vylepšení

Perfect Lite Hybrid Advanced je patentovaný systém, který vám umožní dlouhodobě udržet správné držení těla a minimalizuje tak rizika opakovaného přetěžování a poškození zad. LITE má měkké uzší sedlo, které umožňuje uživateli sedět s nohama blíže k sobě. Sedlo židle je se středovou prohlubní speciálně navrženo tak, aby splňovalo ergonomické požadavky mužů a nezpůsobovalo nepříjemné tlaky. Tradičně bylo možné mít díky "Freefloat" sedadlo funkční nebo ve fixované poloze - PERFECT Saddle HYBRID mechanismus nabízí uživateli obě funkce - vše integrováno do jednoho sedáku.

V režimu "free-float", může tělo stále dělat drobné úpravy, které jsou často nepostřehnutelné. Tím zůstáváte na sedadle vyvážení a cvičíte tím navíc i velké skupiny svalů, které nejsou běžně při sedavém zaměstnání zapojovány. To přispívá k mobilitě, prospívá metabolismu dolní části zad a aktivaci celé tělo. Není-li již funkce "free-float" žádoucí, uživatel uzamkne jednoduše sedák v rovné pevné poloze nastavením páky.

Nastavení výšky a náklonu pomocí páčky pod sedadlem. Základna je pochromovaná s měkkými kolečky pro tvrdé podlahy jako standard. Plynový píst je možné pro optimální pracovní polohu přizpůsobit výšce uživatele. Většina sedlových židlí může být vybaveno nožním aktivátorem, opěradly a dalším příslušenství.

- Kompaktní konstrukce židle je ideální v místech, kde je omezený prostor.
- Tvarované opěradlo tvoří kolem bederní oblasti podporu, které poskytuje naprostou svobodu pohybu horní části těla.
- Sedák a opěrák jsou namontovány na mechanismu samostatných pružinových válců pro nezávislé ovládání sedadla a opěradla.
- Support Chair je dodáván s 5 letou zárukou.

Ergonomie
Správný sed a držení těla znamená udržovat páteř v přirozeném tvaru písmene S s rovnoměrným rozložením hmotnosti a bez bolestivé a poškozující komprese na vaše bederní disky.
Dobré držení těla uvolňuje napětí v oblasti krku, ramen i zad. To zlepšuje dýchání, trávení i krevní oběh.

Zpět do obchodu