LED panel 60x60 CRI 98, UGR 19

LED Panel s CRI 98 a nízkým UGR 19 Dosáhněte maximální kvality osvětlení. Jediný panel na trhu s takto vysokým indexem podání barev (CRI) 98 na trhu zajišťuje precizní reprodukci barev. Speciální konstrukce navíc snižuje odlesky a zajišťuje pohodlné osvětlení s minimálním oslněním (UGR 19), ideální pro prostředí, kde je potřeba maximální vizuální komfort.

Objednáno
Kód: 158
2 950 Kč 2 950 Kč / 1 ks
Kategorie: Osvětlení pro stomatology
Hmotnost: 4.5 kg
28 let na trhu
28 let na trhu
s osvětlením pro stomatology
5 390+ zákazníků
5 390+ zákazníků
z řad zubařů i veterinářů
6 480 světel
6 480 světel
jsme namontovali po celé ČR
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
vč. možnosti repasu nebo vylepšení

LED Panel s vysokým podáním barev (CRI 98) a nízkým UGR 19

Naše LED panely přinášejí revoluční zážitek z osvětlení díky jejich výjimečné schopnosti zachytit a reprodukovat barvy s neuvěřitelnou přesností. S ohromujícím indexem podání barev (CRI) 98 překonávají veškerá omezení běžných LED panelů na trhu.

Panely nejenom poskytují neuvěřitelnou přesnost v reprodukci barev díky indexu podání barev (CRI) 98, ale také zaručují minimální oslnění a odlesky díky své speciální konstrukci s nízkým UGR 19. Tato kombinace umožňuje dosažení optimálního vizuálního komfortu a životního prostředí s nejvyšší kvalitou osvětlení na trhu.

Díky plnému spektru kvalitních LED diod s vysokým podílem azurového spektra naše panely přinášejí ještě další výhody. Azurové spektrum je klíčové pro zlepšení nálady, koncentrace a produktivity, a proto je ideální pro prostředí, kde je důležité zachovat pozitivní atmosféru a podpořit lidský výkon.

Investujte do osvětlení, které vám přináší nejenom realistické a živé osvětlení pro každou situaci, ale také minimalizujete únavu z očí a maximalizujete efektivitu vašich činností. Získejte světlo, které je nejenom esteticky krásné, ale také podporuje váš duševní a fyzický blahobyt.

 

Zpět do obchodu