LED trubice pro CACAN T8 SUN Touch 1500mm CRI 98 pro elektronický předřadník

LED trubice "SUN Touch" s prokognitivním spektrem a s CRI (Color Rendering Index) 98. Trubice jsou kompatibilní s řízením elektronickými předřadníky, určené pro stomatologická svítidla CACAN 300, 450, Labor 2.

Do svítidla není potřeba nijak zasahovat. LED trubice můžete rovnou vyměnit za původní zářivkové trubice

Prokognitivní spektrum našich LED trubic představuje průlom v oboru osvětlení. Díky pokročilým technologiím, které jsou implementovány v našich trubicích, jsme jako jediní na trhu schopni simulovat s LED trubicemi přirozené denní světlo s tak vysokým CRI. Tento typ osvětlení obsahuje vyšší podíl modrého a azurového spektra a pomáhá tak zlepšit produktivitu, koncentraci, ale také například zvládání stresových situací. Color Rendering Index je měřítkem schopnosti světla přesně reprodukovat barvy ve srovnání s přirozeným slunečním světlem. S hodnotou CRI 98 jsou naše trubice schopny reprodukovat barvy velmi přesně a s vysokým kontrastem.

Trubice mají hliníkové tělo, které výborně odvádí teplo od LED čipů a prodlužuje tak jejich životnost. Nižší provozní teplota uvnitř trubice prodlužuje i životnost elektronické řídící jednotky.

 

LED trubice SUN Touch jsou vysoce energeticky úsporné, což přispívá k nižším provozním nákladům ordinace. Nechte si zpracovat energetický audit a zjistíte kolik je možné ročně ušetřit na provozu vaší světelné soustavy. Návratnost se obvykle pohybuje okolo 15 měsíců.

 

Skladem
Kód: 143
Značka: SUN Touch
985 Kč 985 Kč / 1 ks
Kategorie: Osvětlení pro stomatology
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Určení LED zdroje: Laboratoř, keramika, doplňkové
Patice: G13
Kryt: Opálový difuzor
Vstupní napětí: 85-265 AC
Řízení: Elektronický předřadník
Zdroj osvětlení: High Power LED Samsung
Světelný tok, lumeny: 3 400 lm
Teplota chromatičnosti: 5 700 K
Všeobec. index podání barev: 98
Příkon: 28 W
Životnost zdroje: 50 000 hodin
Úhel svitu: 270°
Materiál: plast PC / hliník
28 let na trhu
28 let na trhu
s osvětlením pro stomatology
5 390+ zákazníků
5 390+ zákazníků
z řad zubařů i veterinářů
6 480 světel
6 480 světel
jsme namontovali po celé ČR
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis
vč. možnosti repasu nebo vylepšení

LED trubice: Energeticky úsporné osvětlení s CRI 98

LED trubice představují moderní a úsporný způsob osvětlení s vynikající kvalitou světla. S vysokou hodnotou indexu podání barev (CRI) 98 nabízejí LED trubice nejvyšší možnou míru přesnosti ve vizuálním vnímání barev.

Tato výjimečná hodnota CRI 98 je na trhu vzácností a zajišťuje, že objekty jsou zobrazeny s maximální přesností a přirozeností. To je ideální pro prostředí, kde je důležitá vizuální identifikace barev, jako například v uměleckých studiích, lékařských zařízeních nebo kancelářích.

Kromě toho LED trubice poskytují všechny ostatní výhody této technologie, včetně energetické účinnosti, dlouhé životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. To znamená, že s LED trubicemi získáte nejen kvalitní osvětlení, ale také snížíte provozní náklady a zároveň snížíte svůj ekologický otisk.

Zpět do obchodu